Zwaluwstraat 153

5961 VV Horst
€ 262.000 k.k.
D
95 m²
3 slaapkamers

Omschrijving

Dit leuke appartement met drie slaapkamers, gelegen op de eerste etage is goed onderhouden en instapklaar. Ideaal voor een starter. Door de grote ramen kijk je naar het vele groen rondom het gebouw en op het balkon geniet je volop van het buiten zijn. Ook heeft het appartement 5 zonnepalen, geplaatst in 2023.

Het appartementengebouw staat in een leuke wijk dichtbij het centrum van Horst en is gelegen aan de Westsingel. Parkeren kan voor de deur en tussen de verschillende appartement...

Dit leuke appartement met drie slaapkamers, gelegen op de eerste etage is goed onderhouden en instapklaar. Ideaal voor een starter. Door de grote ramen kijk je naar het vele groen rondom het gebouw en op het balkon geniet je volop van het buiten zijn. Ook heeft het appartement 5 zonnepalen, geplaatst in 2023.

Het appartementengebouw staat in een leuke wijk dichtbij het centrum van Horst en is gelegen aan de Westsingel. Parkeren kan voor de deur en tussen de verschillende appartementengebouwen is veel groen met bomen en wandelpaden. De bus stopt aan de Westsingel, aan de zuidkant van Horst is treinstation Horst-Sevenum en via de snelwegen A67 en A73 zijn Eindhoven, Venlo en Nijmegen te bereiken.

Indeling:
Appartementengebouw:
Op de begane grond is de gezamenlijke, overdekte entree met de intercom en brievenbussen. Met de trap zijn de bovengelegen verdiepingen te bereiken en op de begane grond heb je de beschikking over een berging. De gezamenlijke ruimtes zijn in opdracht van de Vereniging van Eigenaren keurig onderhouden.

Appartement:
Vanuit de centrale hal van het appartement zijn alle kamers te bereiken. De woonkamer heeft veel lichtinval vanaf twee zijden, een laminaatvloer en een deur naar het balkon. Naast de woonkamer is de keuken, voorzien van een recht keukenblok met losse apparatuur; een gaskookplaat (2023), afzuigkap, vaatwasser (2016), koelkast (2022) en oven. Hier zit tevens de aansluiting voor de wasmachine gevestigd en de CV gesitueerd (Vaillant, 2021). Vanuit de keuken is ook toegang tot het grote balkon.
Het appartement heeft drie slaapkamers. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en heeft toegang tot het kleinere balkon. Alle slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer of tegelvloer. De badkamer is vernieuwd in 2019 en voorzien van een inloopdouche en wastafel met meubel. Direct naast de badkamer is de aparte toiletruimte met fonteintje.
Tevens is er een handige berging in het appartement, ideaal voor het opslaan van bijvoorbeeld proviand. De meterkast is toegankelijk vanuit de portiek.

Berging:
De berging bevindt zich op de begane grond van het complex en is voorzien van elektra aansluiting.

Bijzonderheden:
- Alle kozijnen zijn voorzien van dubbelglas;
- Verwarming en warm water via een C.V.-ketel (Vaillant, 2021);
- Badkamer vernieuwd in 2019;
- Er zijn 5 zonnepanelen (2023) aanwezig;
- VvE bijdrage € 185,57,- per maand.

Overdracht

Prijs:
Vraagprijs
Aangeboden sinds:
19-03-2025
Status:
Verkocht
Aanvaarding:
In overleg

Bouw

Soort bouw:
Bestaande bouw , bouwjaar 1973
Specifiek:
Appartement
Soort dak:
Plat dak (bitumineuze dakbedekking)

Oppervlakten en inhoud

Wonen:
95 m²
Gebouw geb. buitenruimte:
20 m²
Inhoud:
316 m³

Indeling

Aantal kamers:
5 (3 slaapkamers)
Aantal badkamers:
1
Badkamervoorzieningen:
Wastafel, wastafelmeubel, inloopdouche
Aantal woonlagen:
1

Energie

Energielabel:
D
Isolatie:
Dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas
Verwarming:
Cv ketel
Warm water:
Cv ketel
Cv-ketel:
Vaillant ( gas gestookt combiketel uit 2021 , EIGENDOM )

Kadastrale gegevens

Eigendomssituatie:
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging:
Aan rustige weg en in woonwijk
Onderhoud binnen:
Redelijk tot goed
Onderhoud buiten:
Redelijk tot goed
Tuin:
Geen tuin

Bergruimte

Schuur/berging:
Inpandige berging

Garage

Soort garage:
Geen garage
Parkeerfaciliteiten:
Openbaar parkeren
Capaciteit:
auto's
Schrijf je in!

Jouw droomhuis nog niet gevonden?

Back to top