Plattegronden Plattegronden (3)
360 graden foto's 360° foto's
Video's Video

Venloseweg 70 a

5961 JD Horst Prijs op aanvraag A
259m² 259 m²
5 slaapkamers 5 slaapkamers
1045m² 1045 m²

Omschrijving

Aan de Venloseweg in Horst ligt deze vrijstaande woning met vele mogelijkheden. Deze vrijstaande villa is in 2000 gebouwd en heeft maar liefst 6 ruime slaapkamers en een woonoppervlak van 259 m2. Er is een grote garage die een zee van ruimte biedt voor het uitoefenen van een hobby of door het bijvoorbeeld in te richten als werkplaats of atelier.
Alle benodigde voorzieningen en medische faciliteiten voor jong en oud zijn op loop-/fietsafstand: kinderopvang, basis- en middelbaar onderwijs, ...

Aan de Venloseweg in Horst ligt deze vrijstaande woning met vele mogelijkheden. Deze vrijstaande villa is in 2000 gebouwd en heeft maar liefst 6 ruime slaapkamers en een woonoppervlak van 259 m2. Er is een grote garage die een zee van ruimte biedt voor het uitoefenen van een hobby of door het bijvoorbeeld in te richten als werkplaats of atelier.
Alle benodigde voorzieningen en medische faciliteiten voor jong en oud zijn op loop-/fietsafstand: kinderopvang, basis- en middelbaar onderwijs, sportfaciliteiten, het treinstation en het centrum. Horst wordt omringd door prachtige natuur zoals natuurgebied 't Ham, de Reulsberg en Kasteelpark ter Horst. Met de auto is het maar één of twee minuten naar de A73 richting Venlo en Nijmegen, die in verbinding staat met de A67 richting Eindhoven en Duisburg.

Indeling:
Begane grond (volledig voorzien van vloerverwarming):
De voordeur bevindt zich aan de rechterzijde van de woning. In de hal bevindt zich de eiken houten trap naar de eerste verdieping, de meterkast, toegang tot de slaapkamer op de begane grond en de toiletruimte. De toiletruimte is geheel betegeld en voorzien van een hangend closet en een fonteintje. De slaapkamer biedt de mogelijkheid om levensloopbestendig te wonen, mede dankzij de badkamer en-suite. Deze badkamer is voorzien van een originele Cleopatra stoomdouche, ligbad, dubbele wastafel en een toilet. Via de hal kom je in de woonkamer. De woonkamer is zeer ruim en kan eenvoudig verdeeld worden in een eetgedeelte en een zitgedeelte. De ruimte aan de voorzijde heeft een gashaard en veel daglicht door het aantal ramen. Dit zou daarom ideaal zijn om in te richten met een gezellige zithoek. Aan de achterzijde staat de woonkamer in verbinding met de eetkamer en de keuken. Ook in de eetkamer is de mogelijkheid om een eethoek in te richten. Hier heb je zelfs uitzicht op de tuin door de grote ramen in de hoek. Hier bevindt zich tevens de schuifpui die je naar de achtertuin brengt. Naast de eetkamer ligt de keuken. De keuken is voorzien van enorm veel opbergruimte en diverse inbouw apparatuur, zoals een kookplaat met afzuigkap, koelkast, combi-oven en een vaatwasser. Via een kleine verkeersruimte, is via de keuken de garage bereikbaar. De garage biedt een zee van ruimte voor het uitoefenen van een hobby, door het bijvoorbeeld in te richten als werkplaats of atelier.

Eerste verdieping:
Vanuit de overloop zijn vier ruime slaapkamers en de badkamer te bereiken. De vijfde slaapkamer is te bereiken via de slaapkamer aan de achterzijde. Vrijwel de gehele eerste verdieping is voorzien van een strakke laminaatvloer, en twee van de slaapkamers zijn voorzien van een riante muurkast. De badkamer is voorzien van een toilet, een douchecabine en wastafel met een wastafelmeubel met veel bergruimte.

Tweede verdieping:
De tweede verdieping is verdeeld in twee delen, het linker en het rechter deel. Het linkerdeel is bereikbaar via de vaste eiken houten trap op overloop van de eerste verdieping. Vanuit hier heb je toegang tot twee zolderruimtes. In de achterste ruimte bevindt zich de WTW. Het rechtergedeelte is te bereiken via de vlizotrap op de slaapkamer aan de achterzijde. Ook hier raak je op een overloop die toegang biedt tot twee zolderruimtes. Naast dat al deze ruimte benut kan worden als opslagruimte, kun je er natuurlijk ook voor kiezen om er bijvoorbeeld extra slaapkamers of hobbyruimtes van te maken.

Exterieur:
De grote voortuin met eigen oprit is fraai en verzorgd. Je vindt hier diverse beplanting en een mooi gazon. Aan de linkerzijde van de woning is de achtertuin gelegen. Hier treft je een aantal mooie plantenborders met diverse beplanting en strakke natuurstenen bestrating. Aan de rechterzijde van de woning is de toegang naar de garage en zou je je auto's kunnen parkeren. De overkapping biedt de mogelijkheid om bij goed en slecht weer heerlijk van de tuin te kunnen genieten.

Bijzonderheden:
- Gehele benedenverdieping (incl. garage) voorzien van vloerverwarming;
- 30 zonnepanelen;
- Gunstige ligging nabij het centrum van Horst;
- Dak, muur- en vloerisolatie;
- Aluminium kozijnen met dubbel glas en rolluiken (m.u.v. tuinkamer (screen) en garage (lamellen);
- Buitenkant van het pand laag in onderhoud omdat het schildervrij is;
- Energielabel A.

Optioneel is een gedeelte van de bedrijfsgebouwen aan de achterzijde in verhuurde staat ook te koop. Hiervoor vragen wij u om voor meer informatie contact op te nemen met de makelaar.

Overdracht

Prijs:
Prijs op aanvraag
Aangeboden sinds:
06-03-2025
Status:
Beschikbaar
Aanvaarding:
Per datum

Bouw

Soort woonhuis:
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw:
Bestaande bouw , bouwjaar 2000
Specifiek:
Woonhuis
Soort dak:
Zadeldak (pannen)

Oppervlakten en inhoud

Wonen:
259 m²
Overige inpandige ruimte:
116 m²
Gebouw geb. buitenruimte:
61 m²
Perceel:
1045 m²
Inhoud:
1392 m³

Indeling

Aantal kamers:
12 (5 slaapkamers)
Aantal badkamers:
2
Badkamervoorzieningen:
Douche, wastafel, wastafelmeubelDouche, stoomcabine, wastafel, wastafelmeubel
Aantal woonlagen:
2 woonlagen en een zolder

Energie

Energielabel:
A
Isolatie:
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, dubbel glas en hr glas
Verwarming:
Cv ketel
Warm water:
Cv ketel
Cv-ketel:
HR ketel ( gas gestookt combiketel uit 2000 , EIGENDOM )

Kadastrale gegevens

Oppervlakte:
1045 m²
Eigendomssituatie:
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging:
Aan drukke weg en bedrijventerrein
Onderhoud binnen:
Goed
Onderhoud buiten:
Goed
Tuin:
Achtertuin, voortuin, zijtuin en tuin rondom
Kwaliteit tuin:
Normaal

Bergruimte

Schuur/berging:
Inpandige berging

Garage

Soort garage:
Aangebouwde stenen garage Garage met carport
Aantal garages:
2
Parkeerfaciliteiten:
Op eigen terrein
Capaciteit:
2 auto's
NVM Makelaar NVM Makelaar
Intermakelaars 077 - 398 90 90
Download brochure
Geïnteresseerd?

Vul het onderstaande formulier in!

Schrijf je in!

Jouw droomhuis nog niet gevonden?

Back to top