Dorperveldstraat 66
- Type Eengezinswoning
- Ligging In woonwijk
- Woonoppervlakte 151 m2
- Perceeloppervlakte 265 m2
- Bouwjaar 2011
- Inhoud 634 m3
- Slaapkamers 4
- Tuin Achtertuin, Voortuin
Omschrijving
In de fraaie nieuwbouwwijk De Vilgert staat deze vrijstaande, via de garage geschakelde woning met energielabel A+. Op de oprit en in de extra brede garage is ruimte voor meerdere auto’s en het geheel maakt een zeer verzorgde indruk. Boven zijn drie slaapkamers en de zeer compleet uitgevoerde badkamer gelegen. Op de tweede verdieping, die bereikbaar is via een vaste trap is mogelijkheid voor het realiseren van twee slaapkamers.
Te voet en met de fiets zijn diverse sportverenigingen (o.a. voetbal, tennis en korfbal), de basisschool, kinderopvang en de supermarkt te bereiken. De dorpskern is niet alleen de plek van de supermarkt maar ook van diverse winkels, de apotheek, huisarts en diverse restaurants. Aan de westkant van het dorp stroomt de Maas en aan de oostkant ligt het ‘Zwart Water’, een natuurgebied dat wordt beheerd door het Limburgs Landschap. Via de N271 zijn Arcen, Nationaal Park De Maasduinen, Venlo en de snelweg A67 goed te bereiken.
Indeling:
Begane grond:
Aan het einde van de oprit is de overdekte entree van deze vrijstaande woning. Links in de hal zie je de trap naar de eerste verdieping en aan de rechterzijde is de moderne toiletruimte met fonteintje. De donkergrijze tegelvloer ligt op de hele begane grond en is voorzien van vloerverwarming, met uitzondering van de garage.
De meer dan 10 meter diepe, L-vormige woonkamer staat in halfopen verbinding met de keuken. Aan de voorzijde bevindt zich het zeer ruime zitgedeelte met uitzicht naar de rustige straat en bij het eetgedeelte aan de achterzijde is een grote schuifpui naar de tuin. De wanden zijn gestuct en de mooie tegelvloer is afgewerkt met een hoge plint.
Voor kookliefhebbers is de keuken een fijne plek. De hoekopstelling heeft diverse onder- en bovenkasten, twee grote lades en een donker aanrechtblad. Alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser (2020), koelkast en een combi-oven. In de aangrenzende bijkeuken is een kastenwand gemaakt waar onder andere de wasmachine en droger kunnen staan.
Vanuit de bijkeuken is niet alleen de tuin maar ook de garage te bereiken. De garage heeft een diepte van iets meer dan 6 meter en is maar liefst 3.58 meter breed, een halve meter meer dan gebruikelijk. De garage heeft een deur naar de achtertuin en een sectionaaldeur naar de oprit.
Eerste verdieping:
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers en de badkamer te bereiken. Op de overloop is de airco (2021) aanwezig ten behoeven van de gehele eerste verdieping. Nagenoeg op de hele verdieping ligt laminaat en het merendeel van de wanden zijn in een lichte, neutrale kleur geschilderd. Aan de voorzijde is de hoofdslaapkamer met een oppervlakte van circa 19m2. De ruime, lichte slaapkamers aan de achterzijde zijn ingericht als werk- en kinderkamer.
De moderne badkamer is ingedeeld met een ligbad, grote inloopdouche, tweede toilet, wastafelmeubel en een spiegelkast. Onder de donkergrijze tegels ligt vloerverwarming.
Tweede verdieping:
Een vaste trap geeft toegang tot de zeer ruime zolderkamer met een raam in de zijgevel en laminaat op de vloer. In de hoek hangen de HR-ketel en het WTW-systeem, die zorgen voor verwarming in de woning. Op deze verdieping is het mogelijk om twee slaapkamers te realiseren.
Exterieur:
De woning staat op een perceel van 265m2 waarbij de achtertuin op het noordoosten is gesitueerd. Aan de voorzijde zie je een goed onderhouden tuin en de diepe oprit, waar ruimte is voor twee auto’s. Vanuit de woonkamer, bijkeuken en garage is de achtertuin te bereiken. Direct achter de woning is een groot terras gemaakt en de rest van de tuin is ingedeeld met gras, plataanbomen, leibomen en borders met diverse beplanting.
Bijzonderheden:
– De woning, casco opgeleverd in 2011, is in 2013 afgebouwd;
– Hardhouten kozijnen, voorzien van HR++ glas;
– Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2011) en een WTW-systeem;
– De woning heeft dak, spouwmuur- en vloerisolatie;
– Ruime parkeergelegenheid op de oprit en in de ruime garage.